Baza Sportowa

Dokładną lokalizację polecamy zobaczyć na mapie. Miejscowości do których można się dostać "innym" środkiem transportu niż samochód to:

Rogoznica, Primosten, Zecevo, Sapnia Doca, Podglavica, Grebastica, Siroke, Draga, Vezac, Vadalj, Loznice, Krusevo, Gustirna, Marina, Seget, Vinisce, Sevid, Dvornica, Razanj, Blizna Donja, Trogir, Vroplje, Zaboric, Jadrtovac, Brodarica, Sibenik, Skradin, Lozovac, Zaton, Vodice, Srima, Tribunj.

Kolarstwo szosowe

Jakość nawierzchni asfaltowej: dobra i bardzo dobra;

Natężenie ruchu: bardzo małe;

Oznakowanie: dobre;

Przewyższenia: średnio na 50 km trasy 500-600 m;

Mapy: dokładne mapy dostępne na miejscu, gratis.

UWAGA: dla kolarzy dostęp do zamykanego garażu i serwisu. Możliwość zakupienia podstawowych części i akcesoriów. 

Kolarstwo górskie - MTB

Nawierzchnia: szutry;

Trasy XC: kilka tras w bezpośrednim sąsiedztwie, trasa na której rozgrywane są zawody XCO, rangi UCI w odległości 40 km (Vodice, "Orlov Krug");

Ilość kilometrów: +200 km;

Oznakowanie tras w terenie: dobre (trasy posiadają tabliczki kierunkowe);

Przewyższenia: znaczne, na 50 km trasy ok.600 m przewyższenia, trudne - strome podjazdy i zjazdy;

Mapy: dostępne dokładne mapy okolicznych tras w terenie, wraz z przewyższeniami i czasem przejazdu;

Starty kontrolne w okresie jesienno - ziomowo - wiosennym: w całej Dalmacji odbywa się cykl zawodów otwartych dla każdego XC zimska liga Dalmacije.

UWAGA: dla kolarzy dostęp do zamykanego garażu i serwisu. Możliwość zakupienia podstawowych części i akcesoriów. 

Bieganie

Okolice Rozognicy to wyśmienite miejsce do przygotowań w biegach długodystansowych, ultra maratonach zarówno "po płaskim" jak i górskich. Odnajdą się tutaj również zawodnicy specjalizujący się w chodzie sportowym. Do wyboru wiele kilometrów tras zarówno asfaltowych jak i terenowych - szutrowych. Kontakt z przepiękną naturą i widoki uświetnią każdy trening, jak i pomogą podczas długich wybiegań. Po wyjściu z apartamentu można biec dosłownie w każdym kierunku świata i zawsze znaleźć coś dla siebie. Na miejscu dokładne mapy okolicy.

Pływanie

Pływalnia: W miejscowości Sibenik (35 km) - wstęp w przeliczaniu na złotówki ok 15 zł za 1,5 godziny.

Morze: latem temperatura 22-26 ⁰C, jesienią 19-22 ⁰C, zimą i wiosną 19-13 ⁰C.

Triathlon

(i jego odmiany)

Triathlon, Cross Triathlon, Aquathlon, Duathlon, czy Cross Duathlon można z powodzeniem trenować w okolicy pod kątem każdego z dystansu i odmiany. Dodatkowym atutem jest łatwość treningów zakładkowych i przeprowadzania sprawdzianów, ponieważ apartament jest bardzo dogodnie usytuowany, bezpośrednio przy morzu i szosie.

UWAGA: dla triathlonistów dostęp do zamykanego garażu i serwisu. Możliwość zakupienia podstawowych części i akcesoriów. 

Inne sporty Zachęcamy również amatorów innych sportów takich jak Nordic Walking, ponieważ znajdą wszystko czego potrzebują, wraz ze wspaniałymi widokami i śródziemnomorskim klimatem. Ćwiczący Jogę, również będą zachwyceni scenerią w jakiej mogą ćwiczyć, oraz wszechobecną ciszą i bezpośrednim kontaktem z naturą.